Wilt u advocaat worden en zich aanmelden voor de Beroepsopleiding Advocaten? Dat is een belangrijke stap in uw loopbaan als advocaat. Aanmelden kan zodra u bent beëdigd en de lokale orde van advocaten akkoord heeft gegeven.
Aanmelding
U ontvangt alle benodigde informatie over de aanmelding via de lokale orde.
Start in maart: aanmelden kan tot uiterlijk 31 december
Start in september: aanmelden kan tot en met 30 juni
Zodra uw aanmelding door de NOvA is geregistreerd, wordt deze doorgestuurd naar de uitvoeringsorganisatie (UO). U ontvangt vervolgens van de UO de factuur, praktische informatie en verdere instructies om goed voorbereid aan de opleiding te beginnen.
De kosten voor deelname aan de Beroepsopleiding Advocaten bedragen voor het cohort september 2024 € 13.489,- exclusief btw. De facturering verloopt via de UO. U ontvangt twee facturen:
één kort na de start van het eerste jaar,
en één kort na de start van het tweede jaar van de opleiding.
Annuleren of beëindigen
Wilt u uw deelname aan de Beroepsopleiding annuleren of beëindigen? Dan kunt u dit persoonlijk en schriftelijk doen via het beëindigingsformulier. De NOvA en de UO verwerken uw verzoek vervolgens zorgvuldig.